Reference

Přes 1000 klientů mi napsalo, že se jim díky Bachovým esencím zlepšil život a konečně se pohnuli z místa. Zkuste to i vy a napište mi.

Zdravím paní Martinko,

musím vám napsat a chci ať toto vědí i ostatní, kteří mají podobné nepříjemnosti jako já!

Zrovna si tak sedím v tramvaji a užívám si pocit, jak mi je nádherně. Necítím žádnou úzkost ani svíravost u srdce a je mi konečně zas moc dobře. Nechala jsem si u vás namíchat kapky proti úzkosti a stresu

Jsem vděčná, že existují. 

Market

Vaše esence mi obrovsky pomohly, najednou jsem klidnější matkou a partnerkou…

Terka

Dobrý den, paní Martino,

stal se zázrak. Dnes šla dcerka po týdnu nemoci do školky a neukápla ani jedna slza, ani nebyl žádný záchvat vzteku, a navíc šla pěšky! Předtím jsme ji nosili v náručí.

Chceme Vám moc poděkovat, protože je to obrovská úleva i manžel byl v šoku, protože nevěřil, že kapky dokážou takové zázraky????

Děkujeme za vše!

Gabriela

Dobrý den, Martinko, poprosila bych o kapičky, jsem strašně ráda, že je beru v této situaci s koronavirem. Myslím si, že bych to psychicky nedávala. Dokážu zachovat klid v tom každodenním návalu negativních informací, jen díky vám je vše pod kontrolou. Krásné dny. 

Hanka

Začala jsem vnímat svět v barvách a probudila se k životu. Je to nádhera!

Začala jsem se o sebe starat a baví mě zase život. To nelze zaplatit penězi. Opravdu zázrak.

Lenka

Musím Vám říct a momentálně poděkovat, po dlouhé době, spíše po nějakém roce jsem se odvážila jít sama do obchodu – neříkám, že to nebylo doprovázeno třesem, pocitem na omdlení, ale nákup jsem sama zvládla. Dokonce i jízdu autobusem.

A co mě nejvíce těší, že dokáži trávit i delší čas venku s nějakou činností. Ještě nedávno jsem doma jen ležela.

Bohumila

klientů terapie

certifikovaných studentů

let praxe

Napište mi

Pohněte se z místa! Překonejte konečně své negativní myšlenky a emoce. Ráda si od vás přečtu zprávu a brzy se s vámi spojím.

    * - (vyžadováno)


    Poznámka: Jakmile mi odešlete zprávu, do pár hodin vám odpovím a vše společně probereme.