Pro vás zdarma

Stáhněte si zcela zdarma 3 e-booky nebo si udělejte 3minutový test. Budou pro vás skvělou „vstupní branou“ k poznání Bachových esencí.

Co možná nevíte o úzkostech a jak se projevují

uzkosti_nahled

Konečně se dozvíte: Co jsou úzkosti a jak se projevují? Jak vám mohou pomoci Bachovy esence. Pohled psychoterapeutky na úzkosti.

7 věcí, se kterými vám pomohou Bachovy esence

7 veci_cover

Bachovy esence pomáhají dostat do rovnováhy naše emoce. V tomto e-booku najdete nejčastější problémy, které spolu s klienty řešíme.

3minutový test

7 veci_cover

Přestaňte se užírat svými negativními emocemi a zjistěte, zda na nich můžete pracovat pomocí Bachových esencí.

Přehled Bachových esencí

bachovy-esence-martina-taubrová-praha-kladno-1024x420

V tomto přehledu najdete Bachovy esence rozdělené do sedmi skupin podle doktora Bacha. U každé esence jsou klíčová slova, která ji charakterizují.

Co o mně říkají moji klienti

Jako mezinárodně registrovaný praktik s titulem BFRP ráda šířím mezi lidmi osvětu o Bachových esencích a prosazuji původní metody Dr. Bacha.

Dobrý den,
abych byla upřimná, měla jsem chuť Vám poslat děkovný dopis už třetí den od začátku užívání kapiček, protože účinek se dostavil prakticky ihned. Nicméně jsem se rozhodla počkat a zhodnotit zpětně celý měsíc užívání. Musím říct, že od prvního dne jsem byla za kapičky velmi vděčná! Velmi rychle mě zbavily neustálého pocitu strachu a úzkosti, který mi často nedovoloval ani zhluboka dýchat a výrazných výkyvů mezi stavy radosti a absolutní beznaděje. Po více než deseti letech(!) takového trápení jsem byla opravdu odhodlaná s tím zatočit a tak se leden stal měsícem velkých změn. Po několika dnech užívání jsem už jako podstatně vyrovnanejší osoba podstpupila sezení s kinezioložkou. Zde se nám podařilo rozklíčovat, odkud pramení mé potíže. Nyní, díky kapičkám, již nesvázaná dřívějšími depresivními pocity, si můžu vše v poklidu zpracovávat a můj život se konečně znatelně mění k lepšímu. Pokud si pamatujete, naznačovala jsem Vám rukou pomyslnou vlnovku po které jsem se mnoho let životem houpala krátce nahoru a zase strmě dolů, kde jsem poté setrvávala delší dobu. Chtěla bych Vám ze srdce poděkovat, za velmi milé setkání s Vámi a za to, že jste nejen kapičkami ale i velmi vstřícným a citlivým přístupem změnila tuto mou vlnovku na téměř rovnou linku. Ráda bych Vás poprosila o ještě jednu úplně stejnou lahvičku, protože jsem si vědoma, že mám před sebou ještě kus práce a kapičky jsou opravdu skvělý parťák na mé cestě. Ještě jednou Vám děkuji.  

Simona

klientů terapie

certifikovaných studentů

let praxe

Napište mi

Pohněte se z místa! Překonejte konečně své negativní myšlenky a emoce. Ráda si od vás přečtu zprávu a brzy se s vámi spojím.

    * - (vyžadováno)


    Poznámka: Jakmile mi odešlete zprávu, do pár hodin vám odpovím a vše společně probereme.