Jak získat 2 kurzy zdarma?

6. 12. 2022 | Vzdělávání v Bachových esencích, Bachovy esence pro všechny

Vánoční dárky.

Kdo by je neměl rád. Ale jo, určitě někdo nemá rád Vánoce a ani dárky. Ale bude nás dost, co dárky máme rádi. Nejen je rádi dostáváme, ale taky je rádi dáváme.

A tak mám pro vás i já dárek.

Kdo si ode dneška do 24.12. 2022 koupí kurz Kompletní průvodce Bachovými esencemi, tak k němu dostane zdarma oba dva nové kurzy a to kurz Krizová esence a kurz Seznamte se s Bachovými esencemi.

Možná vám vaše možnosti neumožňují si kurz koupit, ale přeci jen byste se chtěli seznámit s Bachovými esencemi tak, aby vás už nikdy nikdo nenapálil, ale i 350 Kč za tento kurz je pro vás hodně?

Vyberte si nějakou charitativní sbírku na Doniu a pošlete na ni alespoň 150 Kč. Pošlete mi nějaké potvrzení o tom, že jste to udělali a dostanete ode mne kurz Seznamte se s Bachovými esencemi zdarma. Vy uděláte někomu radost alespoň trošičku a já udělám radost vám.

Jestli pro vás cena není problém, tak jim samozřejmě klidně pošlete více, prostě tolik jaké jsou vaše možnosti a já vám pošlu kurz v každém případě.

Na Doniu přispívám takřka každý měsíc (občas si odskočím jinam) a mám vždy velkou radost z toho, jak se peníze skládají příspěvků nás, malých dárců.

Budou Vánoce, které v mnoha rodinách a v mnoha duších nejsou těmi svátky míru a radosti. A tak tihle lidé uvítají pomocnou ruku. Jeden způsob, jak to udělat, je právě přes sbírky.

Související články

Necítím se jako já. Je to (peri)menopauza?

Tohle mi napsala moje klientka Gábina: "Střídají se mi návaly horka s pocením a záchvaty zimy. Protože se kvůli tomu v noci nevyspím, cítím se přes den unavená. Co se týká emocí, mám strach, jak to bude trvat dlouho a jestli se s tím vůbec dá nějak existovat....

Dobrý praktik Bachových esencí – jak ho poznat?

Před časem jsem se ptala lidí, co by je zajímalo nejvíce v tématu Bachovy esence. Jedna z nejčastějších věcí byla Jak poznat dobrého praktika. Tak se do toho dám a dopředu předesílám, že můj pohled je ovlivněn věcmi, které uvádím níže a rozhodně ho můžete nazvat...

Řízení auta – vaše překonaná noční můra

Tahle fotka na mě pravidelně vyskakuje na FB. To znamená, že řídím už skoro 19 let. Wau. Kdybyste se mě zeptali v 20, jestli budu někdy řídit, řekla bych vám rozhodně ne. Kdybyste se mě zeptali v 30, tak bych vám s řidičákem starým 6 let, řekla - asi nikdy. Měla jsem...