Dětské Bachovy esence Centaury, Cerato a Cherry Plum

Pomohu Vám vyřešit problémy s přílišnou úslužností, pochybami nebo dětskými návaly vzteku.

Centaury – Zeměžluč

Zeměžluč je pro příliš poslušné děti. Často jim může dělat problémy říci ne, jsou příliš ochotné a úslužné. Jejich kamarádi je mohou využívat nebo je přesvědčit udělat něco špatného. Mohou být také obětí šikany. Esence Zeměžluč pomůže takovým dětem hájit se a být více asertivní.

Cerato – Rožec

Rožec je pro děti, které pochybují o svém úsudku a potřebují stále ujišťovat. Potřebují slyšet, že dělají vše správně. Mají tendenci napodobovat chování ostatních. Chtějí dělat věci správně a nechají se snadno přesvědčit názorem ostatních. Ztratí tak přístup k vlastním pocitům a intuici. Rožec pomůže těmto dětem více věřit svému úsudku.

Cherry Plum – Slíva třešňová

Slíva třešňová je vhodná pro děti, které jsou hodně výbušné a mají často záchvaty vzteku. Mají strach ze ztráty sebekontroly a přesto mohou udělat něco, co vůbec neodpovídá jejich charakteru. Tato esence může pomoci i dětem, které sebou ze vzteku praští o zem nebo bouchají hlavou o zeď. Snaží se kontrolovat, ale často se jim to nepovede. Slíva jim pomůže rozvinout sebekontrolu a zbavit se náhlých impulsů. Slíva je součástí Krizové esence.

Bachovy esence vždy vybírám přesně na míru konkrétnímu dítěti. Ráda Vám poradím, kontaktujte mne!