Co jsou Bachovy esence

Bachovy esence (Bachovy kapky) je rostlinná medicína, připravovaná podle receptu britského
lékaře, bakteriologa a homeopata Dr. Edwarda Bacha. Bachovy esence pomáhají léčit veškeré psychické problémy (nebo zdravotní potíže spojené s psychikou), a to působením na duši každého živého tvora.

Bachovy esence jako pomocník na cestě k rovnováze

Bachovy esence jsou extrakty z 38 nejedovatých rostlin připravené za použití homeopatických metod. Každá esence se vztahuje k nějakému negativnímu pocitu a také k charakterovým rysům naší osobnosti. Esence mají schopnost pomáhat lidem, kteří trpí některými z těchto negativních pocitů, ať už jsou dlouhodobé, nebo se právě zrodily. Bach si byl jistý, že špatný fyzický stav je výsledkem nerovnováhy v mysli, a tyto esence nás vracejí do přirozeného stavu rovnováhy.

Bachovy esence jsou připravené v originálních lahvičkách o objemu 10 či 20 ml. Při přípravě užívací lahvičky se z každé vybrané originální lahvičky vezmou dvě kapky a smíchají s vodou v užívací lahvičce. Do užívací lahvičky se může dát až 6-7 esencí. Na obrázku vidíte jednu z Originálních Bachových esencí a užívací lahvičku.

Originální Bachovy esence podle původních receptur

Používám výhradně Originální Bachovy esence od homeopatické firmy Nelson, se kterou spolupracoval Dr. Bach ještě za svého života. Mateřské tinktury jsou připravovány přímo v Bachově centru v Mount Vermontu.

Podívejte se, jak Vám Originální Bachovy esence pomohou podle pocitu nebo podle přehledu esencí.

Zaručuji, že ve Vaší lahvičce budou Originální Bachovy esence, vyrobené podle originálního receptu Bachovy esence připravuji na míru, využijte konzultace.

BAchovy esence