Strach a obavy – Bachovy esence

Bachovy esence proti strachu a obavám jsou určeny pro ty z Vás, které trápí strach bez příčiny, přehnané obavy, předtuchy, úzkosti nebo třeba strach z létání či z vystupování na veřejnosti. Strach se dá léčit, pro získání sebedůvěry jej není nutné ani vhodné zakrývat.

Zapomeňte na noční můry, strach z výšek nebo na strach z lidí.

Užívejte Bachovy esence pro léčbu strachu a na svůj psychický diskomfort zapomenete!

 

Esence, které vypomohou při strachu

  • Červený kaštan (Red Chestnut) – pro lidi, kteří se obávají o své bližní, trpí strachem, že se jim něco strašného stane.
  • Kejklířka (Mimulus) – pro strach, který má konkrétní příčinu: z létání, z mluvení na veřejnosti, z řízení auta... Pomáhá také plachým a stydlivým lidem. Zde si můžete přečíst jak dopadla terapie u strachu z řízení a zde u dětské strachu.
  • Devaterník (Rock Rose) – pro extrémní strach, například v krizových situacích, pro hrůzu a paniku. Vhodný při nočních můrách.
  • Topol (Aspen) – pro strach bez příčiny, zlé předtuchy, úzkosti a obavy. Zde je příběh slečny Katky o panické úzkost
  • Slíva třešňová (Cherry Plum) – když máme strach, že ztratíme sebekontrolu, možná i ublížíme sobě nebo jiným. Také v situacích, kdy se náhle objeví netypické silné negativné emoce: hysterie, zuřivost a podobné. Také u nutkání, které nemůžeme ovládnout, např. přejídání, kousání nehtů.
  • Modřín (Larch) – pomůže Vám získat sebedůvěru a sebeúctu v situacích, kdy máme strach ze selhání, podceňujeme se, očekáváme dopředu neúspěch.
  • Bílý kaštan (White Chestnut) – pro opakující se myšlenky plné obav a strachu, kterých se nemůžeme zbavit, když neustále vedeme nějaké vnitřní konverzace.
  • Řepík (Agrimony) – pro lidi, kteří mají silné obavy a problémy, které ale skrývají a zakrývají žertováním a vypadají, jako by byli vždy v pohodě.

Využijte konzultace a další Originální Bachovy květové esence na míru, které pomáhají účinně vyřešit Vaše problémy. Neváhejte mne kdykoliv kontaktovat, reaguji velmi rychle!