Deprese – Bachovy esence

Bachovy esence proti depresi jsou vhodné pro ty z Vás, kteří cítíte zklamání, neúspěch, nezdar. Změňte to, zapomeňte na skleslost nebo sklíčenost. V životě přichází nezdary, jen je třeba je správně překonat. Užívejte Bachovy esence na depresi, mějte výdrž a pocit nepříznivého obratu či deprese se ztratí.

Depression

Jak na depresi

  • Hořec (Gentian) – vhodný pro mírný pocit skleslosti, když se něco nepovedlo a máme chuť to vzdát a nezkoušet znovu, při nedostatku odvahy a pochybnosti o sobě samém.
  • Hlodáš (Gorse) – pro hlubší formu deprese, kdy jsme ztratili naději a myslíme si, že se to již nezlepší, při nedostatku motivace a pocitech, že to nemá cenu, například při problémech ve studiu nebo s početím.
  • Jedlý kaštan (Sweet Chestnut) – pro hlubší depresi než Hlodáš, kdy jsme na konci se silami a nevidíme žádnou možnost úniku, při smutku, pocitu úplného zoufalství, kdy už nevidíme světlo na konci tunelu.
  • Dub (Oak) – pro silné a schopné lidi, kteří to nikdy nevzdávají a snaží se dál, i když už jsou poraženi, při přepracovanosti a pocitu, že svět se bez nás neobejde.
  • Horčice (Mustard) – pro stavy deprese, které přicházejí z ničeho nic a není pro ně žádný důvod,při uzavření se do sebe a nechuti žít dál.
  • Vrba (Willow) – vhodný pro stavy sebelítosti a roztrpčení, kdy ze všeho viníme okolí a vše házíme na druhé.

Využijte konzultace a další Originální Bachovy květové esence na míru, které pomáhají účinně vyřešit Vaše problémy. Neváhejte mne kdykoliv kontaktovat, reaguji velmi rychle!