Bachova krizová esence

Bachova krizová esence (nouzová esence) by neměla chybět v žádné domácí lékárničce. Žádná jiná Bachova esence nepůsobí tak rychle, účinně a univerzálně.

Použití krizové esence

Bach poprvé připravil krizovou esenci v roce 1930 a od té doby už pomohla miliónům lidí. Jejím úkolem je pomoci nám v krizových situacích, obnovit náš klid a kontrolu nad našimi pocity. Krizovou situací mohou být jakékoliv stresové situace, které nás potkají během dne, kdy se cítíme nervózní a pod tlakem, ale i opravdu závažné situace:

  • před lékařským vyšetřením, kterého se bojíme,
  • před zkouškou, která nás stresuje,
  • v situacích, kdy máme velký strach a nemůžeme jej hned řešit (např. esencí Kejklířka),
  • v šoku, po hádce, při obdržení šokující zprávy a v dalších situacích,
  • vždy, kdy jsme vyvedeni z míry a potřebujeme získat klid a nadhled.

Složení krizové esence

Krizová esence je nejznámější kombinací Bachových esencí. Jedná se o směs 5 esencí:

Devaterník penízkovitý, Slíva třešňová, Netýkavka žlaznatá, Snědek okoličnatý a Bílá lesní réva.

Bachova krizová esence – dávkování

Krizová esence je dnes vyráběna v několika podobách. Můžete si ji pořídit jako kapky či sprej, který je vhodný nosit stále sebou. Je obsažena v Krizovém krému, který můžeme používat na malá poranění či nemoci kůže. Je také ve formě gelu. V obou produktech je k základnímu složení přidáno Plané jablko.

Pro děti je vyráběna novinka Krizové esence v podobě kapek bez alkoholu (ale děti mohou používat i klasickou krizovou esenci, ředěním s vodou je množství alkoholu minimální). Pokud máte problémy se spaním, tak můžete využít Noční krizovou esenci v podobě spreje a kapek. V této kombinaci je přidán Bílý kaštan.

Máte zájem o bližší informace? Nabízím konzultace a další Originální Bachovy květové esence na míru, které pomáhají účinně vyřešit Vaše problémy.

Neváhejte mne kdykoliv kontaktovat, reaguji velmi rychle!