Dětské Bachovy esence Agrimony, Aspen a Beech

Bachovy esence pomohou dostat na světlo pozitivní emoce Vašeho dítěte, pomohou mu žít a vypořádat se s nepříjemnými emocemi. Dítě bude schopné více si uvědomovat vlastní myšlenky a pocity.

Agrimony – Řepík

Řepík je pro dítě, které vypadá zvenku šťastné, ale uvnitř není. Skrývá svůj smutek, strach a nepříjemné pocity za úsměv. Zadržuje slzy, vyhýbá se hádkám a svoje pocity potlačuje nebo je například vytěsňuje přejídáním. Esence Řepík mu pomůže přijmout své pocity a dát jim průchod, pokud je to potřeba.

Aspen – Topol

Topol je pro dítě, které trpí obavami. Není si jisté, čeho se vlastně bojí a raději o tom ani nemluví. Například strach ve tmě mu nedovolí spát a chce nechat rozsvícenou lampičku. Pokud má Vaše dítě děsivé sny nebo noční můry, můžete mu dát esenci Topol. Stejně tak může pomoci dětem, které trpí neurčitými obavami a úzkostmi.

Beech – Buk

Buk je pro dítě, které snadno naštvou ostatní děti. Je netolerantní a příliš kritické. Snadno se naštve a rychle odsuzuje ostatní. Buk pomůže dětem, které se dívají na ty, které považují se hloupé či divné, z vrchu. Esence Buk pomůže takovým dětem vybudovat větší pochopení a toleranci k ostatním.

Bachovy esence vždy vybírám přesně na míru konkrétnímu dítěti. Ráda Vám poradím, kontaktujte mne!